biuro@eurocert.pl +48 22 490 36 45

Oprogramowanie

Wersja dla systemów Windows przygotowana jest w formie przystępnego instalatora zawierającego sterowniki oraz aplikację do składania i weryfikacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego - SecureDoc oraz certyfikaty nadrzędne i pośrednie (root/intermediate).

Poniższy instalator zawiera dwie wersje oprogramowania Charismathics Smart Security Interface (5.0.3 i 5.2.2). Instalator automatycznie wykona instalacje wersji zgodnej z posiadanym systemem. W przypadku problemów z automatyczną instalacją dostępny jest także ręczny wybór wersji.

UWAGA! W związku z zaprzestaniem przez firmę Microsoft rozwijania i oferowania wsparcia technicznego dla systemu Windows XP, Centrum Certyfikacji EUROCERT nie oferuje wsparcia technicznego dla rozwiązań PKI opartych na tym systemie operacyjnym.

Instalator dla systemów Windows (Vista i nowsze): Pobierz

Instrukcja dla systemów Windows (Vista i nowsze): Pobierz

W przypadku gdyby pojawia się błąd związany z brakiem pliku msvcp100.dll prosimy o instalacje bibliotek Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.

Strona pobierania pakietu Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable.


Wersje dla pozostałych systemów operacyjnych:

Wersja dla systemów Mac OS X:

- Mac OS X: Otwórz aby pobrać

Wersja dla systemów Linux:

- Linux 32bit: Otwórz aby pobrać
- Linux 64bit: Otwórz aby pobrać

Certyfikaty root i pośrednie dostępnę są w zakładce DOKUMENTY/Certyfikaty i listy CRL.


Pomoc techniczna:

W ramach świadczenia pomocy technicznej istnieje możliwość zdalnej pomocy przy użyciu aplikacji AnyDesk. Aby skorzystać z pomocy prosimy o pobranie aplikacji i kontakt.

Link do aplikacji AnyDesk: Otwórz aby pobrać